24 września 2017

[Zabawa] Gwiazdkowa wymiana one pieceowa - II edycja (zapowiedź)

Tak jak w tamtym roku, i w tym, z inicjatywy Niebieskiej Myszki, Umi Monogatari ma zaszczyt promować zabawę gwiazdkową, polegającą na wymianie fanficków. W tym roku nieco wcześniej ruszy rozpoczęcie, aby dać wszystkim więcej czasu na przygotowanie prezentów. W rozwinięciu znajdziecie krótką zapowiedź zabawy, którą przygotowała dla nas wyżej wspomniana Niebieska Myszka. Niedługo pojawią się kolejne informacje, a póki co zachęcam do myślenia nad wzięciem udziału! 


Zapukał raz, zapukał drugi, a za trzecim... dostał drzwiami. Całe szczęście nos miał duży, choć żałował, że nie z gumy, więc nic takiego się nie stało. Gryzoń cały. Tylko worek z prezentami coś ucierpiał. Paczki się posypały, życzenia pomieszały i biedny Myszowaty już nie wiedział, co z tym klopsem miał poradzić.
Spytał więc guru wśród mędrców wszelkich, najlepszego z najlepszych i bystrego co niemiara, kapitana Słomowego. I co on mu na to? Chrapać mu się zachciało, mięska w głowie za to rzeczywiście co niemiara. Też mi pomoc wielka.
Ale gryzoń sam wpadł na pomysł wielce przebiegły – gwiazdkowe wymiany one pieceowej. Nie wiecie, co to? Jak to nie? Nawet Luffy wie. Jak możecie?
Dobra, dobra, koniec żartów. Pora na konkrety.
Część z Was pewnie wie, że w zeszłym roku organizowana była wymiana prezentami – napisanymi na specjalne życzenie fanfikami. Możliwe, że część z Was rozważała udział, ale coś stanęło im na przeszkodzie. A może dowiedzieliście się za późno? Stracić taką szansę, nie za ciekawie.
Dlatego... w tym roku macie kolejną. Druga edycja gwiazdkowej wymiany one pieceowej rusza już na początku października! Będziecie mogli wyjawić Mysiemu Mikołajowi pięć najskrytszych życzeń, o tym, co chcielibyście przeczytać, a on wam znajdzie takiego autora, który specjalnie dla Was przygotuje najlepszego fika! To prawda, spytajcie uczestniczki zeszłorocznej edycji. Niektórym tak wena dopisała, że napisały nawet dwa fiki!
Jedyne co będziecie musieli zrobić, to wypełnić formularz, zdecydować, jakiego rodzaju gatunki najbardziej wam odpowiadają i vola – zgłoszenie gotowe!
Nie przegapcie tegorocznej okazji. Wyczekujcie najświeższych informacji na Umi Monogatari i Facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz