Sojusz

 Sojusznicy
                                                              Przydomek: Krwawy Doktor
Nagroda: 77,000,000
Zawód: sojusznik
Broń: ōdachi
Płeć: kobieta
Data urodzenia: 16 czerwca
Wiek: 19
Wzrost: 165 cm
Kolor oczu: zielone
Kolor włosów: ciemny brąz, wpadający w czerń
Wady: złośliwość i niekiedy arogancki oraz sarkastyczny stosunek do ludzi i świata
Znaki szczególne: tatuaże na palcach lewej ręki: D, E, A, T, H, na prawej A, L, I, V, E, w dolnej części pleców wytatuowana sowa, wykonana na wzór aztecki, dwie pary złotych kolczyków w każdym z uszu, wokół prawego uda wytatuowane dwa paski pod którymi poziomo wzdłuż linii biegnie szereg trójkątów skierowanych czubkiem w dół
Kolor: czarny
Owoc: op-operacjowoc


Ulubiona postać: Sanji, Trafalgar Law, Nico Robin
Znienawidzona postać: Akainu, Czarnobrody, Spandam
Ulubiona saga: Alabasta, CP9
Ulubiony arc: Water 7, Enies Lobby, Sabaody Archipelago
Nielubiana saga: --
Nielubiany arc: Fishman Island
Ulubiony filler: G8
Nielubiany filler: Foxy's Return
Ulubiony film: STRONG WORLD
Ulubione pairingi: LawxSanji, CorazonxLaw, ZoroxSanji, IceburgxPaulie, SanjixNami, LawxRobin, SaboxKoala, NamixVivi, SanjikoxLawko
Ulubione gatunki: dramat, romans, psychologiczny, kryminał, przygoda, historyczny,  yaoi, yuri
Witajcie, jestem Angela, choć zazwyczaj posługuję się pseudonimem „Fryne Wilde”. Studiuję polonistykę i jakoś ponad rok temu zakochałam się w One Piece. Porwała mnie niezwykła historia, genialnie skonstruowane postacie i przygoda. Piszę opowiadania z One Piece, jednak wolę osadzać bohaterów w różnej przestrzeni czasowej naszego świata. Z Umi zawiązałyśmy piracki sojusz. Postanowiłam pisać artykuły o symbolach, motywach i różnego typu inspiracjach z naszego świata w One Piece i publikować je tutaj. Chcę pokazać jak dużo autor One Piece – Eiichiro Oda ma nam do przekazania i jak bystrze potrafi chłonąć kulturę i historię do swego dzieła.
Inne sojusze
Buttonami oraz linkami wymieniamy się z każdą stroną lub blogiem w jakiś sposób dotyczącym One Piece. Twórczość fanowska, czyli blogi z opowiadaniami, artami, amvkami i grafiką (także konta na deviantarcie, fanfiction.net, pixivie, tumblrze, youtube) są jak najbardziej mile widziane. Jeśli prowadzisz stronę, bloga czy forum o tej tematyce, NIE WAHAJ SIĘ! Ten blog jest stworzony dla fanów OP, więc to Wy macie tutaj duży wkład. Pozwólcie nam siebie zareklamować! I pamiętajcie: każda praca fanowska jest na wagę złota!
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt meilowy (umi.monogatari@op.pl) lub przez gg (34063366).

Nasze buttony:

Buttoniki blogów, stron, itp., które zawrą z nami sojusz będą się przewijać na samym dole bloga. Oprócz tego zagwarantowana jest również reklama w postaci posta, a informacje o nowościach będą pojawiać się na naszym fanpage'u.